Eşim Benim Yanımda Başka Kadınlara Bakıyor

 

Evlilik iki farklı insanın sürekli birbiriyle zaman geçirmesini sağlayan bir kurumdur. Sevgi, saygı ve güven bir evliliğin sürmesi için en önemli şartlardandır. Evliliğin sağlıklı bir şekilde devam etmesi için kadın ve erkekler olarak problemlerinizi her zaman konuşmalısınız. Eşinizle konuşmadan kendi kendinizi yormanız karşı taraf için de sizin için de zorluk yaratacak bir durumdur. Eşim benim yanımda başka kadınlara bakıyor diyen birçok kadın bulunur.

Eşim Benim Yanımda Başka Kadınlara Bakıyor Ne Yapmalıyım?

Eşinizin sizi sevdiğine inanıyorsanız ve mutlu bir evliliğe sahipseniz hayatınızı paylaştığınız insan size huzurlu bir hayat sunar. Ancak problemler yaşıyorsanız sıkıntılı dönemlere girmiş mutsuz bir insan haline gelmiş olabilirsiniz. Eşiniz sizin yanınızda başka kadınlara bakıyorsa onunla bu durumda yaşadığınız sıkıntıyı paylaşmalısınız.

İnsanlar değişken yapıya sahiptir. Eşiniz de zaman içinde size olan ilgisini azaltmış ve başkalarına ilgi duymaya başlamış olabilir. Bu durumda yapmanız gereken onunla konuşmak ve problemlerinizi açıklığa kavuşturmaktır. Geçici bir durum varsa ve durumu yanlış anlamışsanız eşinizle bu durumu çözebilirsiniz. Ancak bu durum aldatma eğilime kadar uzanıyorsa bu durumda karar verecek olan yine sizsiniz.

Eşim Neden Başka Kadınlara İlgi Duyuyor?

Eşiniz sizinle mutlu bir evlilik içerisinde ancak sürekli başka kadınlara ilgi duyduğunu hissettiriyorsa yapmanız gereken eşinizle bu durumu konuşmaktır. Yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Çoğu kadın bu gibi durumlarda kendine olan özgüvenini kaybeder ve kendini aşağılık kompleksine sokar. Kadınlar kendilerini böyle durumlarda küçük görmemelidir. Problemlerini paylaşmalı, yaşadığı sıkıntıları gidermek için karşı tarafla iletişime geçmelidir. Eşinizle konuştuğunuz halde cevaplarından tatmin olmadıysanız ve kendinizi mutsuz hissediyorsanız değerlendirme yapabilirsiniz.

Evli Erkekler Neden Başka Kadınlara Aşık Olur?

Eğer eşinizin başka kadınlara aşık olduğunu düşünüyorsanız problem siz değilsiniz. Eşinizle konuştunuz ve başka kadına aşık olduğuna eminseniz bu durum tamamen karşı tarafla ilgili bir durumdur. Bu gibi durumlarda mutsuz ve kurtarılamaz bir evlilikle karşı karşıyaysanız evliliğinizi sürdürüp sürdürmemek sizin elinizdedir. Bu durumlarda Maltepe Avukat gerekli cevapları size sunacaktır.

Evliliğinizi kurtarmak için her şeyi yaptınız ama yine de eşinizin ilgisi hep başka kadındaysa boşanma kararı almak en özgür hakkınız. Hayatınızı sıkıntısız geçirmek istemek ve sizi sevmediğine inandığınız bir erkekle hayatınızı paylaşmak istememek en doğal davranış şeklidir. Bu durumda Maltepe Boşanma Avukatı gerekli süreçte size yardımcı olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*