İngiltere Kraliçesi sosyal medya sorumlusu arıyor! 380 bin lira kazanacak

Buckingham Sarayı Kraliçe İkinci Elizabeth’in yasamsal medya hesaplarını yönetip yönlendirecek tek dijital işler sorumlusu arıyor. LinkedIn sitesine verilen iş ilanında dijital teknoloji dünyasının uzmanları ilana müracaat etmeye çağrı ediliyor.

24 Aralık‘a civarindan başvurulabilecek var olan iş “Kraliçe’nin halkoyu nezdinde ve hayat sahnesindeki görünürlüğünü sürdürmenin tertemiz yollarını bulmak amaciyla durmaksızın çalışmayı gerektiriyor.

SOSYAL MEDYA EKİBİNİN BAŞINA GEÇECEK

İşin gerektirdiği nitelikler ise “Yaratıcı ve yenilikçi, kalem ustası ve iyi tek editör olmak, değişik gruplar, amaçlar ve formatlar amaciyla dijital içerik üretebilecek uzmanlık” diye tanım edilmiş.

Kraliçe’nin yasamsal medya sorumlusu tek başına çalışmayacak, yasamsal medya platformlarında Kraliyet serisinin imajını yansıtmakla görevli tek ekibin başına geçecek.

YILDA 50 BİN STERLİN KAZANACAK

İlanda işe alınacak kişiye, tecrübesine bağlı olarak senede brüt 45 bin ila 50 bin sterlin (350 bin ila 380 bin lira) arasında tek aylık öneri ediliyor. Maaşa ekstradan işi alacak kişiye hususi emeklilik primlerinin yüzde 15’inin ödenmesi, 33 vakit senelik destur ve parasız öğle yemeği de verilecek. Ama ilanda “Yaptığınız işin en hatri sayilir büyüklükte ödülü, içeriklerinizin bütün yeryüzünde paylaşılması olacak” deniyor.

DAHA ÖNCEDE DİJİTAL İLETİŞİM GÖREVLİSİ İLANI VERMİŞTİ

Saray geçen ilkbaharda da bu sefer Dijital İletişim Görevlisi diye tanımlanan tek iş amaciyla duyuru vermişti. Bu iş amaciyla senede 30 bin sterlin aylık öneri edilmişti.

Haber Videosu

: İngiltere Kraliçesi yasamsal medya sorumlusu arıyor! 380 bin Lira kazanacak

BBC

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*