Telefon Tamiri ve Servisi

Akıllı telefonlarda en çok görülen arızalar için, cihaz sahiplerinin yıl içerisinde istedikleri zaman servislere giderek cihazlarının onarılmasını talep etme hakları bulunuyor. Kaskosu bulunmayan, garanti kapsamında olmayan arıza durumları veya garantili cihazlar için de direkt olarak çok avantajlı bir şekilde telefon tamiri hizmeti verilebiliyor. Telefon numaraları üzerinden, web sitesi aracılığıyla veya direkt olarak servis noktasına giderek, cihazınızın arızası hakkında detaylı bilgi alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Telefon Tamiri

Türkiye gelinde doğrudan servis noktalarına gidilmesi halinde iphone tamiri yaptırılabiliyor. Servislerdeki yoğunluk durumuna da bağlı olarak, aynı gün içerisinde sonuç alabileceğiniz ve cihazınızın teslim edilmesini sağlayabileceğiniz durumlarla karşılaşılabiliyor. Telefondan, tabletten veya bilgisayardan web sitelerine giriş yapabilir, servislerin numaraları sayesinde kendileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Iphone Servisi

An itibariyle iPhone 4, iPhone 4 S, iPhone 5, iPhone 5 C, iPhone 5 S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6 S, iPhone 7, iPhone Xcihazları için iphone servis hizmeti alabiliyorsunuz. Sadece iPhone için değil, iPad ve Apple Watch cihazlarında da Türkiye genelinde tüm servis noktalarında müşterilerin memnuniyeti sağlanmaya çalışılıyor. Bu süreç hem hızlı sonuç alınabilir olması hem de minimum masrafla gerçekleştirilmesi nedeniyle dikkat çekiyor. Şarj problemleri, kamera sorunları, ekran çatlaması ve kalibrasyon sorunları için de servisle görüşebilir ve bilgi edinebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*