Bu oyunda İstanbul ve Edirne var! Euro Truck Simulator 2 ek paketi yolda…

Yaklaşık 7 sene önce, 2012’de yayınlanan avro Truck Simulator 2’nin ek paketleri çıkmaya ayni ritimde devam ediyor. Çevrimiçi moduyla ününe ün katan avro Truck Simulator 2, Türk oyuncular tarafından da fazlaca seçenek edilen ve benimsenen oyunlardan tek tanesi. itinali olarak ek paket çıkan oyunda şu vakit amaciyla Avrupa’nın derhal hemen tamamı, oyuna dahil edilmiş durumda.

İSTANBUL VE EDİRNE HARİTAYA DAHİL OLUYOR

Türk oyunseverler tarafından hatri sayilir büyüklükte tek heyecanla beklenen bu ek paketten şimdi, İstanbul ve Edirne’nin gösterildiği Bir takım görsel paylaşımları ve izahlar yapıldı. Yapılan izahlar İstanbul’un, oyundaki en hatri sayilir büyüklükte kent olacağını alana koyuyor.

ŞİRKETTEN TÜRKİYE AÇILAMASI

SCS Software ek paket ile alakalı şu izahı yaptı; “Kültürle, endüstriyle ve tarihle dolmuş şehirlerden, minik köylerine; Türkiye’nin Trakya bölgesi Avrupa’nın en hatri sayilir büyüklükte nüfusa sahip ve oyunlarımızdaki en geniş kent olacak var olan İstanbul’a açılan kapı. Şehirlerde dolaşırken, geçmiş ve suanki yapısının kaynaştığını ve yükselen modern apartmanların yanında tarihi yerlere de rastlayabilirsiniz.”

İLGİLİ HABERPlaystation 5 ön sipariş ücreti dudak uçuklattı!Playstation 5 ön sipariş ücreti dudak uçuklattı!

Avrupa Edirne avro web istanbul Teknoloji ülkemiz
nihayet güncelleme: 15:22 19.09.2019

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*