Viper AS 710 Binicili Temizlik Bakım Otomatı

Temizlik sektöründe öncü markalardan birisi olan Viper; geliştirdiği endüstriyel temizlik makineleri ile profesyonel bir temizlik hizmeti sunar. Geniş boyutlara sahip alanların hızlı ve kesintisiz bir şekilde temizlenmesi için tercih edilebilecek en iyi makinelerdendir. Alternatifi bol kullanım alanı ve zemin çeşidi için etkili uygulama çözümleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bunlardan birisi de zemin bakım otomatı olarak da bilinen Viper AS 710 binicili temizlik makinasıdır. Yazımızın devamında bu modelin hangi ortamlarda kullanıldığını, ne gibi özelliklere sahip olduğunu ve avantajlarını öğrenebilirsiniz.

Viper AS710 Binicili Temizlik Makinesi Kullanım Alanları

Oteller, marketler, mağazalar, ofis binaları, AVM’ler ve park alanları gibi geniş alanların temizliğinde kullanılır. Binicili (sürücü kabini bulunan, sürücünün kontrol ettiği) zemin bakım makinesi Viper AS710, seri bir temizlik uygulaması yapılmasına da imkan sunar. Dakikalar içerisinde onlarca metrekare alan rahatlıkla temizlenebilir. Bu nedenle sanayi tipi temizlik makineleri arasında en çok tercih edilen modellerdendir.

Binicili endüstriyel temizlik makineleri arasında öncü modellerden birisi olarak nitelendirilen Viper AS 710’i öne çıkaran en önemli özelliği modern ve dayanıklı bir tasarıma sahip olmasıdır. Bunun yanında bakım gerektirmemesi ve beraberinde sunulan teçhizatlar (AGM aküleri, dahili şarj cihazı, ped tutucusu, vb.) makinen kompakt özelliklerinden birisidir.

Viper AS710 Sanayi Tipi Zemin Temizlik Makinesi Özellikleri

Oldukça kolay kullanım özelliği sayesinde, daha önce binicili temizlik uygulaması yapmamış birisi bile rahatlıkla kontrol edebilir. Anlaşılır kontrol paneline sahiptir ve tek tuşla çalıştırma imkanı sunar. Silici lastikler ve fırça mekanik bir yapıdadır. Rahatlıkla inip kalkabilmektedir. Opsiyonel özellik olan ön tampon ise makineyi dışarıdan gelebilecek olumsuzluklara karşı korur.

Viper AS710 sanayi tipi temizlik makinesi güvenlik konusunda da standartların üzerindedir. Otomatik hız düşürücü, güvenlik switch’i ve ergonomik koltuk yapısı ile kullanıcı için güvenli bir sürüş deneyimi sağlar. Selefi modellere göre 120 litrelik tank kapasitesi ile oldukça öne çıkmaktadır. Cep telefonları için bir adet göz ve şarj etme olanağı sunar. Dahili şarj sistemi sayesinde, makine istenildiği yerde şarj edilebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*