81 ilde 36 bin kadını dolandıran zanlılar Sakarya’da yakalandı

yasamsal medya aracılığıyla kadınlara baz alinarak duyurular vererek 81 şehirde 36 bin kadını dolandırdığı argüman edilen iki şahıs, Sakarya’da zabita ekiplerinin düzen ettiği operasyonla yakalandı.

takriben tek senesi aşkın tek vakit evvel Gökhan Ö. ve Suna U. tarafından kurulan ‘AVA İşyerim’ adli şirketin bütün Türkiye’de yasamsal medya aracılığıyla kadınlara baz alinarak duyurular vererek, 81 şehirde 36 bin kadını dolandırdığı iddiaları ülkemiz gündemine oturmuştu. ile alakalı tacir ve şirket yöneticileri ile kooperatif yöneticilerinin dolandırıcılığı suçundan aranması bulunan ve çok sayıda aynı suçtan kaydı bulunan Suna U., Sakarya’nın Adapazarı kazasinda zabita ekiplerince yapılan operasyonla yakalanarak gözaltına alındı. Suna U.’nun emniyetteki işlemlerinin ayni ritimde devam ettiği öğrenildi.

ile alakalı tacir veyahut şirket yöneticileri ile kooperatif yöneticilerinin dolandırıcılığı ve çocuğun nitelikli cinsel istismarı suçundan aranması var olan ve çok sayıda dolandırıcılık suçundan kaydı bulunan Gökhan Ö. ise Pamukova kazasinda gerçekleştirilen operasyonla yakalandı. Gökhan Ö., emniyetteki işlemlerinin derhal peşinden adliyeye derhal sevk edildi.

Kaynak: İHA

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*