Uluslararası Hırdavat Fuarı, sektöre yön vermeye devam ediyor

Hırdavat Fuarı; Yalnızca tek ticaret platformu olmanın ötesinde sektördeki yeniliklerin görücüye çıktığı, en nihayet trendlerin sektör profesyonelleri ile paylaşıldığı tek alan olma özelliği de taşıyor.

Platinum sponsorun Karbosan, Gold sponsorların Egebant, SGS El Aletleri ve Uğur Hırdavatçılığın olduğu İstanbul Hırdavat Fuarı’na, vatan içi ve vatan dışından Bir hayli hatri sayilir büyüklükte firma organizasyona katılarak hatri sayilir büyüklükte destek veriyor.

Sektörün büyüklüğü göz önüne alındığında eksikliği çok net hissedilen “İstanbul Hırdavat Fuarı”, türk mali yabancı katılımcı ve ziyaretçileri tek araya getirerek, ülkemiz pazarına girmek istek eden yabancı katılımcıların sektöre dahada yakından bakmasına, potansiyel müşterileriyle surat yüze görüşebilmesine fırsat tanıyor.

*Fuara Türk üreticilerin yanı sıra İtalya, Hindistan, Tayvan ve Çin’den 100’ün üzerinde marka katılıyor.

* Fuarda, İstanbul’un yanı sıra Ankara, İzmir, Balıkesir, Bursa, Konya, Adana, Bartın, Diyarbakır, Gaziantep, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Manisa, Sakarya, Samsun, Denizli, Tekirdağ’dan katılımcı ve ziyaretçiler yer alacak.

* Hırdavat sektöründe Avrasya’daki imalat boşluğunu ülkemiz dolduracak.

Voli Fuar, hırdavat sektörüne tertemiz tek fuar kazandırdı. beynelmilel İstanbul Hırdavat Fuarı isimiyle bu sene üçüncüsü düzen edecek var olan fuar, 14 – 17 Mart 2019 tarihleri arasında yeniliklerle başlayacak.

Kosgeb tarafından da desteklenen Hırdavat sektöründe dünyanın en hatri sayilir büyüklükte organizasyonu olması hedeflenen Fuar, 150’ye yakın türk mali ve yabancı katılımcı firma ile sektöre milyonlarca dolarlık iş hacmi oluşturacağının sinyallerini veriyor…

Önümüzdeki sene Rezervasyonları Şimdiden Yapıldı
Türkiye’nin önde gelen hırdavat üreticilerinden oluşan katılımcı firmaların, fuardan çok hoşnut olduklarını ve fuarın her geçen sene büyüdüğünü belirten Proje Müdürü Zülküf Karadayı, bu sene 3. sefer sektörü tek araya getirecek fuara, sektör temsilcilerinin tek sonraki sene amaciyla şimdiden ön rezervasyonlarını yaptırdıklarını söyledi. Fuara İtalya, Hindistan, Tayvan ve Çin’den de firmaların katıldığını da kaydeden Karadayı, “Hırdavat Fuarı, oluşturduğu iş hacmi ile sektör ihracatına ve rekabetçiliğine güç katıyor. Hırdavat piyasasinin marka değerine katkı sağlayan bu hatri sayilir büyüklükte fuarın bütün sektör oyuncuları tarafından desteklenmesi ile birlikte türk mali malı ürünlerimizin vatan dışına açılan kapısı “Uluslararası Hırdavat Fuarı” olacak” dedi.

Hırdavat sektöründe spesifik tek fuar olmadığını belirten Zülküf Karadayı, sektördeki gelişmelerin yakından takip edildiğini, fuarın dahil ve dış piyasa açısından mühim tek oyun üstlenerek, yakın gelecekte kendisinin kulvarında dünyanın en hatri sayilir büyüklükte organizasyonu olacağının sinyallerini verdiğini belirtti.

Dünyanın dört tek yanından katılımcı ve ziyaretçinin gelmesi beklenen ve sektörde hatri sayilir büyüklükte aksiseda uyandıran Hırdavat Fuarı’na çeşitli ülkelerden gelen tedarikçilerin yanı sıra İstanbul’dan ve Anadolu’dan da yoğun alaka var.
 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*