Popüler Yarışmacı Elenmeyince İzleyiciler İsyan Etti

Gelinim Mutfakta’da 43. haftanın finalinde en düşük puanı toplayan Ezgi ve Reyhan kaynana, tekrar çeşitli bahanelerle yarışmadan elenmeyince izleyiciler isyan etti.

YARIŞMADAN ANİDEN ÇEKİLDİ

Kanal D’de ekrana gelen; sunuculuğunu Fatih Ürek’in yaptığı ‘Gelinim Mutfakta’da 43. haftanın finali, izleyiciyi isyan ettiren tek olayla tamamlandı. Geçtiğimiz haftalarda yarışmaya üçüncü sefer dahil edilen Reyhan kayınvalide ve gelini Ezgi, haftayı sonuncu tamamlamalarına karşın tekrar elenmeyince, yarışma iyice inandırıcılığını yitirdi. Gelinim Mutfakta’da haftanın nihayet gününde 75 puanla Rümeysa birinci olup 5 altın bileziği koluna taktı. başka yarışmacılardan Yağnur 60 ve Sina 57 nokta toplarken Ezgi ise 56 puanla haftanın sonuncusu oldu. Bu neticelere göre Ezgi ve Reyhan kaynanın elenmesi gerekirken, birinci var olan Rümeysa ani çekilme kararı aldıklarını açıkladı. Yarışmacı, bu karara neden olarak da hastası olduğunu ve eğitimine yoğunlaşması gerektiğini gösterdi.

BAŞKA BİR YARIŞMACI DA AYRILMIŞTI

Rümeysa’nın bu baş karıştıran kararıyla birlikte Ezgi ve Reyhan kaynananın yarışmaya kaldıkları yerden ayni ritimde devam edecekleri anlaşıldı. ama bu olay, akıllara dolaysiz geçtiğimiz haftalarda yarışan Burcu ve Nurten Hanımı getirdi. Programın 28. haftasında tekrar Ezgi, 56 puanla vakit sonuncusu olmuştu. ama Burcu, kaynanası Nurten Hanımın babasının sağlık problemleri yaşadığını neden göstererek ani yarışmadan çekilme kararı aldığını duyurmuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*